TR
 • Güvenli Alışveriş
 •  

  1.        Veritabanında kesinlikle kredi kart bilgilerinizin tamamı saklanmamaktadır. Kredi kart bilgilerinizin güvenliği sebebi ile sipariş işlemleri sırasında 128 Bit SSL şifreleme sistemi ile korunan güvenli alanı içinde hareket etmektesiniz. 

  2.        128 Bit SSL şifreleme sistemi uluslararası bir standarttır. Güvenli sayfalarda olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Browser'ınızın (Tarayıcınız) altında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Güvenli sayfalarda adres çubuğunda http://, https:// olarak değişir ve bu güvenli sayfalarda olduğunuzu ifade eder.

  3.        Site kapsamında doğabilecek  tüm ihtilaflar Türk Hukuku'na tabidir ve İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir

  4.        Tula Çikolata, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına Site’ye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

  5.        Yukarıdaki uyarılar ile ilgili sorularınız ve izin işlemleri için e-posta (info@tulacikolata.com.)  aracılığıyla Tula Çikolata’ya ulaşma imkânınız bulunmaktadır.